Powerindustry Bulgaria  

Състоя се международната конференция за ядрена енергетика на Булатом

10.06.2013   |   Начало»Събитията
Редактор
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова Редактор
Пепа Петрунова

Българската атомна енергетика – Национална, регионална и световна енергийна сигурност бе темата на провелата се между 5 и 7 юни Международна конференция за ядрена енергетика Булатом.

Организатори на форма бяха Българският атомен форум под патронажа на Агенцията за ядрено регулиране.

Сред основните теми, разгледани по време на конференцията бяха перспективите в развитието на ядрените технологии и изграждане на нови ядрени мощности; експлоатацията и модернизацията на ядрени съоръжения; технологиите и практиките при извеждане от експлоатация на ядрени съоръжения, преработка и съхранение на РАО и ОЯГ.

Като част от конферентната програма се проведе и кръгла маса за анализ на риска и развиване на защитни механизми за критична инфраструктура след сблъсък със самолет.

     
Източник: Булатом

Ключови думи: Булатом   атомна енергетика   ядрена безопасност  

Област: Събития  

Енерджи ревю
Подобни статии
Shenzhen Eenovance Energy Technology CO., LTD
БЪЛГАРСКИ ТЕХНИЧЕСКИ КАТАЛОГ

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ ЕНЕРГЕТИКАТА
на специализирания портал PowerIndustry-Bulgaria.com
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Тристан 02 ООД
SKE Engineering GmbH
Последно от Събитията

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  Фирмени публикацииПродуктови офертиКариериБизнесВидео на седмицатаТехнологииЕкспертноПредстоящоПроектиСъбитиятаИнвестицииИновации
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...