ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
20.03.2025 | Провежда се четвърто издание на "Лаборатория за вятърни идеи"
19.03.2025 | Излезе от печат годишният алманах Енерджи Инфо БГ 2025
19.03.2025 | Министерството на енергетиката организира онлайн обучение за ВЕИ и енергийна ефективност
19.03.2025 | Ключов за Европа научно-индустриален център за водородни технологии изграждат у нас
13.03.2025 | Над 60 оферти с искания за близо 5 млрд. евро финансиране са подадени във втория търг на Водородната банка
ДП РАО проведе тридневно специализирано обучение на специалисти в предприятието на тема „Пресмятане на радиоактивното замърсяване на блокове I-IV, включително на парогенераторите” по международен проект 11C „Количествена оценка на материалите на блокове I-IV на АЕЦ Козлодуй и радиологичното им обследване”.
Семинарът беше проведен от експерти на Центъра за физически науки и технологии, Литва, като част от Смесеното дружество – консултант на ДП РАО по договора на проекта.
Обучението е първи етап от специализиран курс, който поставя фокус върху теорията на физичните и химичните процеси, които протичат при експлоатация на реакторите и тяхното моделиране посредством програма OSCAR.
Експертният софтуер вече е наличен в ДП РАО. От 29 до 30 януари предстои да се проведе практическо обучение за моделиране с реални данни посредством програмата.
Ключови думи: OSCAR парогенератори АЕЦ Козлодуй АЕЦ Козлодуй
Област: Обучения
ДП РАО получи лицензии за извеждане от експлоатация на I и II блок
ДП РАО започва изграждане на цех за преработка на радиоактивни отпадъци
Представители на европейски институции посетиха ДП РАО
Експерти извършват предексплоатационен мониторинг на площадка Радиана
Започна изграждането на площадката за НХРАО
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ ЕНЕРГЕТИКАТА
на специализирания портал PowerIndustry-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
24.04.2023 | Национален семинар запознава с възможностите за финансиране на проекти за зелена енергия по НПВУ
23.03.2023 | АЕЦ Козлодуй обяви прием на стажанти
08.02.2023 | Уебинар представя програма за трансгранична възобновяема енергия
19.01.2023 | БТПП презентира възможностите за финансиране на соларни системи
16.11.2022 | В стипендиантската програма на АЕЦ Козлодуй се включиха още 11 студенти
24.04.2023 | Национален семинар запознава с възможностите за финансиране на проекти за зелена енергия по НПВУ
23.03.2023 | АЕЦ Козлодуй обяви прием на стажанти
08.02.2023 | Уебинар представя програма за трансгранична възобновяема енергия
19.01.2023 | БТПП презентира възможностите за финансиране на соларни системи
16.11.2022 | В стипендиантската програма на АЕЦ Козлодуй се включиха още 11 студенти
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.