
ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
06.02.2026 | Проектът "White Rose" е символ на нов тип градска енергия – дискретна, естетична и обществено полезна
05.02.2026 | Нидерландски разработчик на платформа за интелигентно управление на батерийни системи търси партньори от ЕС
05.02.2026 | Над 260 проекта търсят европейски купувачи в новата фаза на Водородния механизъм на ЕС
05.02.2026 | Електрохолд отвори студентска стипендиантска програма
04.02.2026 | БГВЕА кани на кръгла маса за вятърната енергия като фактор за конкурентоспособността на българската икономика



Тече открита процедура на Българския енергиен и минен форум (БЕМФ) за набиране на предложения за носители на годишните награди на браншовата организация за постижения в сектора на енергетиката.
И тази година БЕМФ отправи покана към широката енергийна общественост да номинира кандидати за лауреати на отличията. В текущото издание на конкурса (за 2025 г.) категориите са седем:
Предвижда се присъждането и на две специални награди на ветерани на българската енергетика с индивидуален принос в енергийния бизнес:
Всички подадени предложения ще бъдат качени на сайта на сдружението. Авторитетно жури с председател Антон Иванов (заместник-председател на организацията), съставено от специалисти на БЕМФ, външни и медийни експерти, ще разгледа и оцени номинациите, за да определи носителите на наградите в отделните категории.
Призовете ще бъдат официално връчени по време на традиционния коледен коктейл на БЕМФ, който се провежда под надслов "На чаша вино с ветерани на българската енергетика".
Източник: БЕМФ; снимка: МЕ
Ключови думи: БЕМФ годишни награди енергетика
Област: Енергетика
Електрохолд отвори студентска стипендиантска програма
Съвместен екип от експерти ще подкрепя развитието на енергийни проекти между страната ни и САЩ
Westinghouse обяви международна стажантска програма за български студенти
БЕМФ отличи постижения в енергетиката и минното дело
Над 30 проекта за съхранение на енергия за близо 230 млн. лв. получават финансиране по RESTORE 2
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ ЕНЕРГЕТИКАТА
на специализирания портал PowerIndustry-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
29.01.2026 | България се нарежда сред европейските лидери в батерийното съхранение на енергия, разкриват от АПСТЕ
29.01.2026 | Булгартрансгаз стартира първи проект за водородна инфраструктура в страната с над 4,5 млн. евро финансиране по МСЕ
22.01.2026 | Държавата влиза като инвеститор в търсенето на нефт и газ в Черно море
15.01.2026 | Близо половината от използваното електричество в ЕС през 2024 г. е от ВЕИ, сочат данни на Евростат
08.01.2026 | Иновативна онлайн платформа помага на европейските МСП да преминат към зелена енергия
29.01.2026 | България се нарежда сред европейските лидери в батерийното съхранение на енергия, разкриват от АПСТЕ
29.01.2026 | Булгартрансгаз стартира първи проект за водородна инфраструктура в страната с над 4,5 млн. евро финансиране по МСЕ
22.01.2026 | Държавата влиза като инвеститор в търсенето на нефт и газ в Черно море
15.01.2026 | Близо половината от използваното електричество в ЕС през 2024 г. е от ВЕИ, сочат данни на Евростат
08.01.2026 | Иновативна онлайн платформа помага на европейските МСП да преминат към зелена енергия
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.